Sago Mini Yılbaşı Kamyon ve Kazıcıları

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 12,99 TL
  • Boyut 116.5 MB
  • Version 2.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Sago Mini
Yılbaşı Kamyon ve Kazıcıları mobil oyunu IOS cihazınızda çocuklarınız için özel bir alan oluşturuyor.

Yılbaşı Kamyon ve Kazıcıları mobil oyunu çocuklarınızın hayal dünyalarına yönelik bir şekilde tasarlanmış olup onların oynayabilecekleri bir rol yapma oyunudur. Oyun içerisinde sevimli oyun karakterleri eşliğinde macera dolu anlar yaşayacaksınız. Oyunu çocuklarınız için IOS  cep telefonunuza ya da tabletinize ücret dahilinde indirebilirsiniz.

Oyunun sevimli karakterleri ile birlikte kamyonlarınızı kullanarak dev kardan bir kale inşa edin. Oyunda macera dolu anlar sizi bekliyor olacak. Kardan inşa etmiş olduğunuz kalenizi yılbaşı süsleri ile süsleyebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz aracı kendiniz seçebilirsiniz. Kar teması üzerine kurulu olan Yılbaşı Kamyon ve Kazıcıları mobil oyununda tüm gün boyunca karda vakit geçirebilirsiniz. 

Eğlenceli animasyonlar ve komik sürprizlerle dolu bu heyecan verici mobil oyunda çocuklarınız vakit geçirirken çok eğlenecekler. 2-4 yaş arasındaki çocuklar için özel olarak tasarlanan oyun içerikleri tamamen onların hayal dünyalarına yöneliktir. Oyunumuzun en güzel özelliği de mobil cihazınızın internet bağlantısı olmadan da oyuna bağlanarak oynayabiliyor olmanız. Çocuklarınızı eğlendirmek için bu muhteşem oyuna sahip olabilirsiniz. 

Sago Mini Yılbaşı Kamyon ve Kazıcıları indir
DİĞER SÜRÜMLER